Головна | Реєстрація | Вхід | RSSالثلاثاء, 19.03.2024, 10:50
Меню сайту
Категорії розділу
Оголошення [65]
Погода
Наше опитування
Оцініть мій сайт
مجموع الردود: 69
Статистика

المتواجدون الآن: 1
زوار: 1
مستخدمين: 0
Посилання

Історія коледжу

  Історія заснування, становище, розвиток коледжу.

         

            Відповідно до розпорядження Ради Міністрів УРСР № 682-р від 9 липня 1954 року, наказом по Міністерству сільського господарства УРСР № 423 від 13 липня 1954 року ветеринарний технікум з м. Черкаси переведений у м. Хотин. 51 учень, 16 викладачів – колектив, який у 1954 році розпочав історію Хотинського сільськогосподарського технікуму.Ветеринарне відділення існувало у технікумі з 1954 до 1959 року. За цей час було випущено 170 дипломованих ветеринарів.Розвиток сільського господарства вимагав підготовки висококваліфікованих спеціалістів з різних спеціальностей. Вже у 1959 році було відкрито два нових відділення „Агрономія”, яким за період до 1973року підготовлено 1445 спеціалістів, та „Механізація сільського господарства”, яке працює до сьогоднішнього дня і ним підготовлено  більше восьми тисяч дипломованих механіків для сільського господарства.
           Висококваліфікована робота педагогічного колективу, працівників технікуму надала великої популярності навчальному закладу на Буковині, прилеглих районах Хмельницької та Тернопільської областей, Молдови. На початку 60-х років минулого століття технікум вже не міг вмістити всіх бажаючих навчатися. З початку 70-х років минулого сторіччя почалася розбудова матеріально-технічної бази технікуму.

         Коледж постійно працює над розширенням контингенту та напрямків підготовки спеціалістів для села.Наприкінці 1970 року було збудовано новий корпус, який став головним, у 1971 р. здано в експлуатацію лабораторний корпус.

    З 1973 року розпочинається підготовка бухгалтерів, з 1993 за спеціальністю „Комерційна діяльність”, 1995 за спеціальністю „Технолог організатор сільськогосподарського виробництва”, 2001  за спеціальністю „Правознавство” і в 2011 році технікум розпочинає готувати спеціалістів за спеціальністю “Виробництво і переробка продукції рослинництва ”.

        Разом з турботою про матеріальну базу навчання, розширення спеціальностей та контингенту,  в технікумі завжди приділяється належна увага  забезпеченню належних побутових умов, як для студентів так і працівників технікуму.

          В 1971році здано в експлуатацію гуртожиток на 350 місць, у 1985році гуртожиток на 260 місць. 

          В 1983 році для працівників технікуму збудовано 25-ти квартирний будинок, у 2007році 60 сімей працівників технікуму отримали квартири у переобладнаному під житловий будинок гуртожиток технікуму.

       

      На сьогоднішній день майже чотириста юнаків та дівчат оволодівають професіями бухгалтера та техніка-механіка. Чотири навчальних корпуси, 37кабінетів, 21лабораторія, 2 комп’ютерні класи, навчальна бухгалтерія, навчально-виробнича майстерня, де обладнано слюсарний, ковальський, зварювальний та металообробний цехи; навчально-дослідне господарство, де студенти мають можливість наочно ознайомитись з операціями за доглядом за сільськогосподарськими культурами, практично засвоїти технологію виконання механізованих робіт з обробітку ґрунту, підготовки його під посів – база, що дає можливість на належному рівні оволодівати теоретичними знаннями, уміннями та практичними навичками з обраної спеціальності.

                                                                   

           Дбають у технікумі про фізичний і духовний розвиток особистості, студенти мають можливість займатися в одинадцяти спортивних секціях , 7 гуртках художньої самодіяльності. До їх послуг три спортивних зали, клуб технікуму, студентське кафе,  плавальний басейн, бібліотека.

                                       

                                     

Педагогічний колектив

Підготовку спеціалістів ведуть 50 досвідчених викладача, з яких:

Кандидати технічних наук - 1

Кандидати економічних наук - 2

Старші викладачі – 6

Викладачі-методисти - 4

Викладачі вищої категорії – 28

Викладачі першої категорії – 20

Викладачі другої категорії – 1

Спеціалісти – 1

 

За стажем роботи:

До 5 років – 2

5-10 років – 9

10-15 років – 7

15-20 років – 16

Більше 25 років – 28

Серед викладачів:

 ­­1 - заслужений працівник освіти України;

 5 - Відмінників освіти України; 

 2 - Відмінника аграрної освіти 

 

Педагогічний колектив постійно вдосконалює форми та методи навчання з метою якісної професійної підготовки сучасного спеціаліста

 

Вхід на сайт
Годинник
Пошук
Архів записів

Блок програм:



Установить себе такой Блок
Скрипты и HTML для uCOz


Розкажи лрузям:


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Copyright MyCorp © 2024
uCoz